שירות רפואי פרטי ללא הצהרת בריאות

עם כל הכבוד לרפואה הציבורית בישראל, אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שבבוא היום נהיה מכוסים מבחינה רפואית, שנוכל לקבל קדימות לבדיקות, לרפואה מונעת, לרופאים מומחים ופרוצדורות רפואיות שונות – כתב שירות רפואי פרטי היא הדרך היחידה.
חברות הביטוח מציעות ביטוח בריאות הכוללים כיסוי ביטוחי למגוון רחב מאוד של מצבים ואלפנט פיננסים שמחים להציע ללקוחותינו כתב שירות רפואי פרטי בהתאמה אישית, בכיסוי מרבי ובתשלום חודשי תחרותי. אך האם כל אחד יכול לרכוש ביטוח בריאות או כתב שירות רפואי בכל מצב? התשובה היא לאו דווקא וחברות הביטוח לעיתים מקשות ולעיתים מסרבות לחלוטין.

רגע לפני שנמשיך... למה להשקיע בכתב שירות רפואי פרטי? קופת החולים לא מספיקה?

ידעתם שב-20 השנים האחרונות לא קם בית חולים ציבורי חדש אחד בארץ? שבתי החולים ונותני השירות הקיימים קורסים תחת העומס? שזמינות תורים לבדיקות, לרופאים מומחים ולטיפולים רק הולכת וקטנה?

אמנם קופות החולים מספקות שירות אך הן בהחלט לא עושות זאת בזמן סביר ולמרבה הצער לעיתים גם לא באיכות הגבוהה ביותר.
פניה אל רפואה פרטית יכולה להיות עסק יקר מאוד שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. כאן בדיוק נכנס כתב שירות רפואי פרטי ששואף להנגיש רפואה פרטית, זמינה ומקצועית לכל.
בעזרת כתב שירות רפואי פרטי ניתן לקצר זמני המתנה לתורים, לפנות אל רופאים מומחים פרטיים, לקבל טיפולים ובדיקות בזמן סביר וללא המתנה של חודשים לתור פנוי.

שיחת יעוץ ראשונית איתנו היא ללא עלות! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מה עושה מי שחברות הביטוח מסרבות לספק עבורו ביטוח בריאות?

חברות הביטוח אמנם מציעות ביטוח בריאות לקהל הרחב אך יש להן סייגים והגבלות. באופן עקרוני, חברות הביטוח יכולות לסרב לבטח אדם ספציפי בשל מחלה קיימת, מפאת גילו ומגוון סיבות נוספות.
במקרה בו סורבתם על ידי חברת ביטוח אחת תוכלו כמובן לנסות ולבדוק את התנאים בחברות אחרות אך למרבה הצער, רובן מחזיקות באותם הקריטריונים.
אם כך מה עושה מי שחברות הביטוח פשוט לא מוכנות לבטח אותו?
במקרים אלו ישנן שתי אופציות: האחת היא לנסות למצוא חברת ביטוח שתסכים להנפיק פוליסת ביטוח בריאות עבור פרמיה גבוהה יותר (קשה מאוד ללא כוח מיקוח משמעותי) או לפנות לסוכנות ביטוח שיכולה להציע פתרונות אחרים כמו למשל כתב שירות רפואי.

פרובייד PROVIDE – כתב שירות רפואי ללא הצהרת בריאות

אלפנט פיננסים מציעה כתב שירות רפואי מתקדם – ללא הצהרת בריאות וללא הגבלת גיל. במסגרת ההסכם הזה תוכלו לקבל שירות במגוון תחומים רפואיים:

  • בדיקות CT ו-MRI, אולטרסאונד ורנטגן
  • בדיקות במסגרת הריון כגון שקיפות עורפית, אקו לב עוברי ועוד
  • בדיקות רפואה מונעת כגון מיפוי עצמות, ממוגרפיה, אקו לב ועוד
  • התייעצות עם רופאים מומחים פרטיים
  • בדיקות אבחנתיות כגון קולונוסקופיה, בדיקה קוגניטיבית וכדומה
  • טיפולי רפואה משלימה
  • שירותי אמבולנס
  • סקר מנהלים הכולל בדיקות מקיפות ויסודיות
  • שירות רופא עד הבית

בנוסף, במסגרת כתב השירות תוכלו להשתתף בתכנית "לחיות בריא" וליהנות מייעוץ דיאטטי, גמילה מעישון, מאמן אישי ועוד.

מה מיוחד בפרובייד PROVIDE?

שלא כמו שאר המוצרים הדומים, כתב השירות שלנו מבטיח לכם מענה מהיר, ללא בירוקרטיה מיותרת.
ראשית, אין צורך בהצהרת בריאות מקיפה, למעט מענה על מספר שאלות פשוטות אתם לא נדרשים לפרט כל מצב רפואי קיים.
שנית, אין כל הגבלת גיל. ביטוח בריאות פרטי מוגבל לבני 69 ומטה, מעל גיל זה לא ניתן לקבל ביטוח בריאות באף חברת ביטוח.
באלפנט פיננסים אנחנו מאמינים שלכל אחד בכל גיל יש את הזכות לקבלת שירות רפואי מצוין ולכן כתב השירות שלנו זמין לכולם החל מלידה ועד 120.
שלישית, אנחנו מבקשים תשלום אחיד וקבוע לכל החיים, המחיר שאנו מציעים לכם היום מתקבע ולא משתנה גם אם תמשיכו עם ההסכם למשך 50 השנים הבאות, אין כל שינוי.
רביעית ואחרונה – דרך פרובייד תוכלו לקבל זמינות תוך 30 יום לכל בדיקה וכל שירות. לא הצלחנו להעמיד לרשותכם את השירות שאתם זקוקים לו (נדיר ביותר)? תוכלו לפנות לכל ספק שירות בכל מקום ללא הגבלה ולקבל החזר כספי בהתאם לתקנון השירות.

שיחת יעוץ ראשונית איתנו היא ללא עלות! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מה לגבי תשלום תביעות? איך זה עובד?

תביעות ביטוח בריאות יכולות לייאש גם אדם בריא, צעיר ובעל אמצעים וזמן פנוי.
עבור מי שזקוק מלכתחילה לטיפול רפואי, מי שאינו נמצא בקו הבריאות בגין מחלה כרונית או גיל מתקדם לתבוע החזר הוצאות רפואיות מחברת הביטוח יכולה להיות משימה מתישה, ארוכה מאוד וקשה כשבסופה אין כל הבטחה להצלחה.
חברות הביטוח נוטות לדחות תביעות ביטוח בריאות ממגוון רב של סיבות, לעיתים טכניות ולא ענייניות פשוט כי הן יכולות בבחינת "שיטת מצליח".
באלפנט פיננסים זו לא דרכנו – כתב הבריאות הפרטי שלנו משלם ללא דיחוי!
אנחנו לא מחזיקים במנגנון בירוקרטי גדול ומסובך, לא דורשים מסמכים על גבי מסמכים, לא מעכבים תשלומים ולא מבקשים הוכחות מעבר לבסיסיות ביותר. כתב השירות הרפואי שלנו פשוט משלם – ללא עיכוב, ללא בעיות ולמען רווחת הלקוחות שלנו וטובתם בלבד.

מחפשים שקט נפשי בתחום הבריאות, ללא תנאים מקדימים? פנו לאלפנט פיננסים עוד היום

באלפנט פיננסים המטרה שלנו היא קודם כל לתת מענה הולם, מקצועי ונכון לכל לקוח באופן פרטני ואישי. סוכני הביטוח שלנו מתאימים לכל אחד ואחת מעטפת ביטוחית שלמה בהתאם לנתוניו ולצרכים שלו. אין שני תיקי ביטוח זהים – באלפנט פיננסים הכל נעשה בהתאמה אישית.
לכן, גם אם בדקתם בכמה חברות ביטוח וסורבתם מקבלת ביטוח, אל תאמרו נואש. אנו יכולים להציע פתרונות רבים עבור כל מי שזקוק להם.
לאלפנט פיננסים מערכות יחסים ארוכות שנים מול חברות הביטוח השונות ומכשירים ביטוחיים ייחודיים שלא תמצאו בסוכנויות ביטוח אחרות.