ביטוח שיניים פרטי – בלעדי ב"אלפנט פיננסים"

ביטוח היא הדרך להבטיח שאם אנו זקוקים לעזרה כספית בשל נסיבות מפתיעות ולא צפויות נוכל לקבל אותה – החל מביטוח סיעודי דרך ביטוח בריאות ועד ביטוח חיים שידאג ליקירנו בבוא היום. הצורך בכיסוי כספי מאוד משמעותי כשמדובר בטיפולי שיניים, מי שטרם עבר טיפולים יופתע לגלות כמה הם באמת עולים (גם אם אנו מבוטחים דרך קופת החולים). אם כך, מה הסיפור עם ביטוח שיניים? למה ביטוח שיניים נדיר כל כך? 

ידעתם שטיפולי שיניים לא נכללים בפוליסות ביטוח בריאות? 

שעלות ההשתתפות העצמית דרך קופות החולים יכולה להגיע למאות ואלפי שקלים? 

חיפשתם ביטוח שיניים פרטי ולא מצאתם אופציה כזאת בכלל?

רק באלפנט פיננסים אפשר לרכוש ביטוח שיניים באופן פרטני. אנחנו היחידים (כן, כן – היחידים בארץ) שמציעים ביטוח שיניים כמוצר בודד ולא דרך תאגיד קולקטיבי. רגע...יש לי ביטוח דרך קופת החולים, הוא לא מספיק?

קופות החולים אכן מספקות טיפולי שיניים דרך המרפאות שלהן. בכל קופת חולים ישנם מרכזים לרפואת שיניים בהם אפשר לקבל לא רק טיפולי חירום אלא גם טיפולים מורכבים יותר כמו עקירת שן ופרוצדורות כירורגיות. אבל, וזה אבל גדול מאוד – המרכזים מנוהלים על ידי קופות החולים על כל המשתמע מכך.

ראשית, לא תמיד קל להתנהל מולם מבחינת זמינות תורים וקבלת שירות. כל מי שאי פעם ניסה לקבוע תור לרופא מומחה דרך קופת החולים (או אפילו סתם לרופא משפחה) או הגיע למרכז לרפואה דחופה של הקופה יודע לספר שאיכות השירות של קופות החולים זקוקה לשיפור. זמינות התורים עשויה להיות בעייתית גם כן מבחינת שעות הקבלה של הרופאים ובטח ובטח זמינות של רופאים מומחים ברפואת שיניים.

שנית, איכות הרופאים הפרטיים גבוהה יותר מן הרופאים בקופות החולים ברוב המקרים. קופות החולים נוטות להעסיק רופאי שיניים צעירים שזה עתה סיימו את ההתמחות שלהם ולא רופאים בעלי ניסיון עשיר. רופא שיניים מצוין, מקצועי ועם ניסיון ומומחיות גבוהה מן הסתם יפנה לדרך עצמאית ולא יישאר לעבוד בקופת החולים. למעשה, דרך הקופה אין גישה לרוב לרופאים מנוסים ובעלי רמת מיומנות גבוהה  – רופאי השיניים בקופות החולים טובים אך הם לא הטובים ביותר. כשמדובר בפרוצדורות פשוטות כמו ניקוי שיניים עמוק או בדיקה תקופתית אין שום בעיה לפנות לקופה. אך כאשר מדובר בהליכים דנטליים מורכבים יותר כמו עקירה כירורגית, טיפול שורש ודומיו בהם נדרשת מידה רבה של מיומנות חשוב לכולנו להגיע לרופא שיניים מצוין ובעל ניסיון. 

שלישית, אתם עלולים לגלות שסכומי ההשתתפות העצמית בקופות מאוד גבוהים במיוחד לבדיקות שונות כמו צילומי שיניים פנורמיים ויכולים להגיע למאות שקלים לבדיקה. גם אם יש לכם את הכיסוי הגבוה ביותר בקופת החולים, בדיקות הדמיה לשיניים הן עסק יקר מאוד.

שיחת יעוץ ראשונית איתנו היא ללא עלות! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אבל יש לי ביטוח בריאות, הוא לא כולל שיניים?

אם יש לכם ביטוח בריאות ולא הצטרפתם גם לפוליסה הכוללת ביטוח שיניים אז סביר להניח שהתשובה היא לא. חברות הביטוח לא כוללות טיפולי שיניים בפוליסות ביטוח בריאות מאותה סיבה שהן מחריגות הריון ולידה בביטוח סיעודי – מדובר בסיכון גבוה. מה המשמעות? על פי הנתונים הקיימים בדבר מספר האנשים שזקוקים לטיפולי שיניים והעלות שלהם חברות הביטוח עושות חשבון פשוט של כדאיות. אם אחוז גבוה מאוד של האנשים יצטרכו בבוא היום לעבור טיפולי שיניים חברת הביטוח צריכה לכסות את העלות ולכן היא תבקש תשלום חודשי מתאים כך שהיא תוכל לעשות זאת עבור מבוטחיה. פוליסות ביטוח בריאות כלליות לא כוללות ביטוח שיניים או טיפולי שיניים כלל מסיבה זו בדיוק – אין כמעט אדם שלא יצרך טיפול שיניים כלשהו בשלב מסוים בחייו שלא לדבר כמובן על בדיקות תקופתיות וטיפולים משמרים כמו ניקוי שיניים וסתימות. חברות הביטוח כן מציעות ביטוח שיניים כחלק מחבילת הטבות לעובדים בחברות גדולות להן כוח מיקוח חזק מול חברות הביטוח אך לא ליחידים (עד עכשיו. כבר נגיע למה אלפנט פיננסים הצליחה לעשות).

ביטוח שיניים פרטי בלעדי רק דרך אלפנט פיננסים!

אלפנט פיננסים מציעה ביטוח שיניים פרטי דרך חברת הראל – אנחנו היחידים שמציעים ביטוח שיניים לאנשים פרטיים ללא כל תלות בביטוחים אחרים. אתם יכולים לבטח את עצמכם ובני משפחתכם ללא רכישת שום ביטוח נוסף, לא ביטוח בריאות ולא ביטוח חיים. אלפנט פיננסים היא סוכנות הביטוח והפיננסים היחידה בארץ שמציעה את השירות הזה. אנחנו מציעים חבילת ביטוח שיניים משמר מקיפה ונדיבה מאוד בתשלום חודשי מינימאלי. בשל כוח המיקוח שלנו, המקצועיות ומערכת היחסים ארוכת השנים שיש לנו מול חברות הביטוח אנו הצלחנו להביא את המוצר הייחודי הזה – ביטוח שיניים משמר פרטי ליחידים, ללקוחותינו.

מה מקבלים במסגרת ביטוח שיניים?

ביטוח השיניים שלנו כולל החזר הוצאות עבור מגוון גדול של טיפולים משמרים כמו: 

  • בדיקות תקופתיות וצילומי הדמיה כולל צילום נשך וצילומים פנורמי. 
  • עקירת שן כולל עקירה כירורגית, עקירת שן בינה כלואה, הוצאת שורשי שן ועוד. 
  • טיפולי שורש כולל טיפול שורש חוזר. 
  • טיפולי שיניים לילדים כולל עקירת שן חלב, שומר מקום, איטום חריצים בשיניים טוחנות ועוד. 
  • טיפולי חירום בשיניים – ניקוז מורסה, טיפול בדלקת חניכיים, הדבקת כתר שנפל, שיכוך כאב לאחר עקירה ועוד. 

במסגרת הפוליסה תוכלו לקבל טיפול מרופאי שיניים מקצועיים שנמצאים בהסדר מול חברת הראל – רופאים פרטיים בעלי ניסיון, מומחיות ויכולות גבוהות. בנוסף, אין כל צורך בהצהרת בריאות! אנחנו לא מבקשים מכם להצהיר על בריאות השיניים ולא מבקשים כל הוכחה שלא עברתם טיפול שיניים או שאתם לא נזקקים לו. הביטוח תקף ל-6 שנים, לאחר תקופת אכשרה של חודשיים בלבד (!) כל מבוטח יכול לממש את הפוליסה.

שיחת יעוץ ראשונית איתנו היא ללא עלות! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.