אלפנט

מה זה פיננסים? פיננסים זה כסף… על כל הצורות שלו, בכל המקומות שלו, בכל עת…

החיים של רובנו, בצורה כזו או אחרת, עוברים בצמתים של החלטות משמעותיות, שיש להן השפעה מכרעת על האופן בו נבלה את החציון השני של חיינו –

זה מתחיל בדרך כלל כבר בגיל 25, כשאנחנו מסיימים או מתחילים ללמוד, כשאנחנו כבר מתחילים לעבוד ויש לנו אפשרות לחסוך קצת לפני כל המחויבויות הגדולות שגיעות מעבר לפינה…..

זה ממשיך לקראת החתונה או אם לא מתחתנים – לקראת ההשתקעות במסלול תעסוקתי שמצאנו לעצמנו..

אחר כך אולי חתונה ואולי משפחה, והילדים גדלים, ובר/בת מצווש, והעזרה לילדים בלימודים, ברכב, בתחילת החיים, בדירה…

ומהר מאוד, מגיע הרגע שהם פורשים כנפיים ועפים – וכדאי מאוד שכמו שבמהלך הדרך הצלחנו לסייע ולעזור כמו שנרצה – נגיע לנקודת הזמן הזאת, כשאנחנו מכירים את הנכסים שלנו ויודעים איך נדע לגלוש קדימה בשקט כלכלי.

תמיד נידרש לעזור, תמיד נרצה לטייל ולהתפתח וללמוד, אולי נחשוב על השקעה שתניב לנו הכנסה פאסיבית וכמובן נעזור לנכדים ולילדים להגשים את שאיפותיהם…

איש מקצוע שעוסק בפיננסים, יודע להבחין בדו”ח הכספים של הלקוח בכל המוקשים שצריך לנטרל, כל הפרטים האיכותיים שיש לשמר ובכל הקופות שכדאי לאחד או לפדות.

איש מקצוע שעוסק בפיננסים ידע לבחון את הצרכים שלך – כמה כסף תרצה לקבל בגיל הפרישה ? כמה כסף יש לך בצד ? איפה אתה חוסך ? באיזה מסלול השקעה ? כמה סיכון יש במסלול ההשקעה שלך ? כמה סיכון כדאי שיהיה לך ? האם יש הכנסות פאסיביות שישמשו אותך במהלך חייך ? יש דירה להשקעה ? מתכנן לרכוש דירה להשקעה ? איך תגיע אליה ? כמה אתה חוסך לילדים ? איפה אתה חוסך ?… כל אלה ועוד – הם חלק בלתי נפרד מהשליחות של איש הפיננסים שלך, שצריך להיות זמין עבורך בכל צומת משמעותית בחיים.

דואגים לעתיד – היום.

אז מה זה פיננסים?

מימון

זקוקים להלוואה ?
אז קדימה, בואו נצלול פנימה, נבין האלטרנטיבות, וננסה לסדר לכם הלוואה הוגנת..

ביטוח

בינינו, אם לא היינו משתמשים בזה מדי פעם או שומעים על ההוא שקיבל תרופה שהצילה לו את החיים או קוראים על הילד הזה שבגלל שאין לו ביטוח, המשפחה שלו אוספת כסף – אז לא היינו עושים... אבל עושים. כי כנראה כדאי וצריך.

פיננסים

איש מקצוע שעוסק בפיננסים, יודע להבחין בדו"ח הכספים של הלקוח בכל המוקשים שצריך לנטרל, כל הפרטים האיכותיים שיש לשמר ובכל הקופות שכדאי לאחד או לפדות.

Process
Process
03.

מחליטים

איך לפעול.
כי רק אתם קובעים!

02.

שומעים

מה יש לנו להציע לכם
בהתאם לבקשותיכם ולצרכים שלכם

01.

פונים

לא חשוב איך...
טלפון, אימייל, צור קשר
או אפילו בווצאפ

You every earth fifth isn't god third rule moving won't made you'll brought life were two their likeness over third, second an image.

Paul Jefferson

Forth of thing after a. Be. A man stars, said days saying yielding make a void evening also of which let earth waters fowl had.

Helen Reeves

From two sea meat, likeness there to sea fill every doesn't a male, created his saw all gathered subdue creepeth won't.

Oliver Dixon

אתר זה מוגן ע"י xtimo business solitions

נגישות
דילוג לתוכן