אלפנט
תמונה דף ביטוח

מצד אחד – די מעצבן… גם חלק מהביטוחים מחייבים אותנו לעשות, גם יש מלא מלא אותיות קטנות ושאתה באמת צריך אותם – פתאום אין כיסוי והם לא עוזרים, גם כל שני וחמישי מופיעה לך שורה חדשה בויזה, של איזו חברת ביטוח חדשה, ואין לך מושג מתי עשית את זה ולמה, גם מתקשרים בלי הפסקה ומוסיפים עוד כיסויים שאין לנו מושג מה זה אומר והכי גרוע – איך זה יכול להיות שחצי שעה אחרי פגישה בת 3 שעות עם הסוכן שלי – אני כבר לא זוכר כלום על מה שהוא דיבר ?!?!

מצד שני – בינינו, אם לא היינו משתמשים בזה מדי פעם או שומעים על ההוא שקיבל תרופה שהצילה לו את החיים או קוראים על הילד הזה שבגלל שאין לו ביטוח, המשפחה שלו אוספת כסף – אז לא היינו עושים… אבל עושים. כי כנראה כדאי וצריך.

וזאת השורה התחתונה..

ואם כדאי וצריך – אז לפחות שיהיה בשליטה !

יאללה, בואו נצלול פנימה..

טוב, ניגע קצת בביטוח?

מימון

זקוקים להלוואה ?
אז קדימה, בואו נצלול פנימה, נבין האלטרנטיבות, וננסה לסדר לכם הלוואה הוגנת..

ביטוח

בינינו, אם לא היינו משתמשים בזה מדי פעם או שומעים על ההוא שקיבל תרופה שהצילה לו את החיים או קוראים על הילד הזה שבגלל שאין לו ביטוח, המשפחה שלו אוספת כסף – אז לא היינו עושים... אבל עושים. כי כנראה כדאי וצריך.

פיננסים

איש מקצוע שעוסק בפיננסים, יודע להבחין בדו"ח הכספים של הלקוח בכל המוקשים שצריך לנטרל, כל הפרטים האיכותיים שיש לשמר ובכל הקופות שכדאי לאחד או לפדות.

Process
Process
03.

מחליטים

איך לפעול.
כי רק אתם קובעים!

02.

שומעים

מה יש לנו להציע לכם
בהתאם לבקשותיכם ולצרכים שלכם

01.

פונים

לא חשוב איך...
טלפון, אימייל, צור קשר
או אפילו בווצאפ

You every earth fifth isn't god third rule moving won't made you'll brought life were two their likeness over third, second an image.

Paul Jefferson

Forth of thing after a. Be. A man stars, said days saying yielding make a void evening also of which let earth waters fowl had.

Helen Reeves

From two sea meat, likeness there to sea fill every doesn't a male, created his saw all gathered subdue creepeth won't.

Oliver Dixon

אתר זה מוגן ע"י xtimo business solitions

נגישות
דילוג לתוכן